Vařená čočka v jemném nálevu – 540 g
Detailní popis produktu
Červená čočka ze Španělska je praktická a všestranná surovina, která si najde místo v celé řadě pokrmů – od polévek a pomazánek až po saláty či přílohy. Díky šetrnému zpracování si zachovává svou jemnou chuť i příjemnou konzistenci. Nemusíte řešit namáčení ani dlouhé vaření. Díky obsahu vlákniny a rostlinných bílkovin vás spolehlivě zasytí a skvěle doplní váš jídelníček.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 322 kJ/ 76,2 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11,6 g |
| z toho cukry | <0,5 g |
| Vláknina | 3,7 g |
| Bílkoviny | 5,6 g |
| Sůl | 0,9 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175401714 |
| Charakteristika: | Čočka výběrová, vařená v jemném nálevu |
| Složení: | Čočka, voda, jedlá sůl, sekvestrant: (E385), antioxidant: (E300). Může obsahovat LEPEK. |
| Objem: | 540 g |
| Země původu: | Španělsko |
| Skladování: | Skladujte na suchém a chladném místě a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce maximálně 2 dny. |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o., Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
