Vařená cizrna v jemném nálevu – 540 g
Detailní popis produktu
Cizrna je přirozeně bohatá na vlákninu a její pravidelná konzumace prospívá celkovému zdraví. Její příprava ale bývá zdlouhavá – od namáčení až po dlouhé vaření a hlídání správné měkkosti. Proto jsme pro vás cizrnu pečlivě připravili tradičním způsobem tak, aby si zachovala svou přirozenou chuť, jemnou strukturu i ideální konzistenci. Stačí jen otevřít a vychutnat si dokonale připravené cizrnové boby.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 419 kJ/ 100 kcal |
| Tuky | 1,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 12 g |
| z toho cukry | <0,5 g |
| Vláknina | 5,6 g |
| Bílkoviny | 5,7 g |
| Sůl | 0,4 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175401707 |
| Charakteristika: | Cizrna výběrová, vařená v jemném nálevu |
| Složení: | Cizrna, voda, jedlá sůl, sekvestrant: (E385), antioxidant: (E223), SIŘIČITANY |
| Objem: | 540 g |
| Země původu: | Španělsko |
| Skladování: | Skladujte na suchém a chladném místě a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce maximálně 2 dny. |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o., Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
