Mango – 100 g
Detailní popis produktu
Žluté jako španělské slunce a sladké jako med – takové je naše sušené mango!
Přírodně usušeno – nesířeno!
Sklizeň: Malaga
Složení: sušené mango
Minimální trvanlivost do: 11/26
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 326 kcal |
| Proteiny | 2.18 g |
| Vláknina | 0.48 g |
| Sacharidy | 78 g |
| Tuky | 3.13 g |
| Sodík | min. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175400588 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
