Vařené bílé fazole v jemném nálevu – 540 g
Související produkty
Detailní popis produktu
Bílé fazole jsou oblíbenou luštěninou s jemnou chutí a krémovou konzistencí, díky které se skvěle hodí do salátů, polévek, omáček i tradičních dušených pokrmů.Nemusíte řešit namáčení ani dlouhé vaření. Jsou přirozeným zdrojem rostlinných bílkovin, vlákniny a vitaminů, díky čemuž skvěle doplní váš jídelníček.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 345 kJ/ 82 kcal |
| Tuky | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 0,7 g |
| Vláknina | 7 g |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sůl | 0,4 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175401721 |
| Charakteristika: | Bílé fazole výběrové, vařené v jemném nálevu. |
| Složení: | Bílé fazole, voda, jedlá sůl, sekvestrant: (E385), antioxidant: (E223). SIŘIČITANY. |
| Objem: | 540 g |
| Země původu: | Španělsko |
| Skladování: | Skladujte na suchém a chladném místě a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce maximálně 2 dny. |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o., Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
