Sušené fíky – 500 g
Detailní popis produktu
Výběrové fíky, odrůdy Pajareros. Fíky jsou vláčné a sladké, jemně obalené v rýžové mouce, aby se k sobě nelepily.
Sušené na slunci!
Jsou výborným a zdravým zdrojem energie. Hodí se výborně k různým druhům sýrů i do sladkých koláčů.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Kalorie | 102 kcal |
| Proteiny | 1.10 g |
| Sacharidy | 25.4 g |
| z toho cukry | 18.2 g |
| Vláknina | 9.25 g |
| Tuky | 180 mg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175400663 |
| Charakteristika: | Výběrové sušené fíky odrůdy Pajareros |
| Složení: | Výběrové sušené fíky odrůdy Pajareros |
| Sklizeň: | září 2025 |
| Minimální trvanlivost do: | 03/27 |
| Obsah: | 500 g |
| Země: | Španělsko |
| Skladování: | Uchovávejte v suchém a chladném prostředí |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hrozny odrůdy Moscatel, vzduch a slunce jsou jedinými přísadami těchto výtečných rozinek. Sklizeň 2024!
3 × 5 l jemného oleje s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. V praktickém Bag-in-Box balení s kohoutkem.
Španělské mini okurčičky v kyselém nálevu. 12 sklenic.
Jemný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. 15 × 500 ml.
Sklizeň 2025/2026! Jemný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. 8 × ve skleněné karafě.
Vynikající a rychlý aperitiv. Pinkantní! 6 × 450 g
