45× Mandle v cukru – 100 g
Související produkty
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji. Solené!
Pikantní smažené mandle v chilli papričce.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Detailní popis produktu
Pokud máte rádi sladké mandle, tyto vás určitě nadchnou. Španělské blanšírované karamelizované mandle s vanilkovou příchutí.
Minimální trvanlivost: 12/26
Čistá váha: 45 × 100 g
Složení: španělské blanšírované mandle, cukr, vanilkové aroma
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 535 kcal/2238 kJ |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2.94 g |
| mononenasycené mastné kyseliny | 18,69 g |
| polynenasycené mastné kyseliny | 0,02 g |
| Sacharidy | 55.25 g |
| z toho cukry | 39.99 g |
| Sůl | 0.02 g |
Lahodné filety z Makrely v extra panenském olivovém oleji Picual za zvýhodněnou cenu.
Hrozny odrůdy Moscatel, vzduch a slunce jsou jedinými přísadami těchto výtečných rozinek. Sklizeň 2024!
3 × 5 l jemného oleje s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. V praktickém Bag-in-Box balení s kohoutkem.
Gastro balení ve skle.
Španělské mini okurčičky v kyselém nálevu. 12 sklenic.
Jemný nefiltrovaný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. 15 × 500 ml.
Vynikající a rychlý aperitiv. Pinkantní! 6 × 450 g
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
