Mandle smažené v olivovém oleji – 100 g
Související produkty
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji.
Pikantní smažené mandle v chilli papričce.
Křehké a vláčné mandle. Nová sklizeň!
Křehké španělské mandle obalené v cukru.
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji. Velké balení – 30× sáček (200 g) v papírové krabici.
Křehké španělské mandle obalené v cukru. Velké balení: 45× sáček (100 g) v papírové krabici.
Detailní popis produktu
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji. Solené!
Minimální trvanlivost: 05/27
Čistá váha: 100 g
Složení: blanšírované mandle, olivový olej, sůl
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 698 kcal |
| Tuky | 53 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4.85 g |
| Sacharidy | 12.34 g |
| z toho cukry | 3.41 g |
| Bílkoviny | 28 g |
| Sůl | 1.328 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mandle a pistácie |
|---|---|
| EAN: | 8594175400601 |
| Položka byla vyprodána… | |
Křehké španělské mandle obalené v cukru.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. NESOLENÉ!
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené. 40 × 100 g
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené. 28 × 200 g
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
