Smažené mandle v chilli papričce, 100 g
Detailní popis produktu
Máte rádi na talíří něco ostřejšího? Zkuste naše mandle, které jsou smažené v olivovém oleji a obalené v uzených chipotle chilli papričkách. Doporučujeme podávat k vínu, pivu anebo jako tapas.
Minimální trvanlivost: 08/26
Čistá váha: 100 g
Složení: blanšírované španělské mandle, olivový olej, sůl, chipotle (uzená chilli paprička)
Alergen: mandle
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 698 kcal |
| Tuky | 53 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4.85 g |
| Sacharidy | 12.34 g |
| z toho cukry | 3.41 g |
| Bílkoviny | 28 g |
| Sůl | 1.328 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mandle a pistácie |
|---|---|
| EAN: | 8594175401059 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
