Tomáš Arnold, spolumajitel restaurace Pastař

S rodinou Lozano Červenka a jejich španělskými oleji pracujeme už od otevření naší restaurace, tedy víc jak dva roky. Používáme oleje odrůdy Arbequina, což je jednodruhový olej vysoké kvality. Jeho chuť je jemná, a přesto hezky výrazná.

Olej používáme ve všech směrech našeho kulinářského umění. Má velice široké spektrum použití a u nás ho můžete ochutnat již na začátku večeře, kdy ho podáváme s naším pečivem na stůl, kde je smíchaný spolu s italskou redukcí balsamica se špetkou soli. Hosté to přímo milují a nemálo z nich odchází z restaurace s lahvičkou tohoto oleje, který si mohli vyzkoušet v jeho originální podobě. Tímto ovšem proces jen začíná.

Olej používáme i k přípravě našich salátů, čerstvých těstovin a nakonec i při finální úpravě některých z našich mas, například telecího. S rodinou Červenkových máme již i nadstandardní vztahy, a to díky jejich osobitému přístupu a rodinné tradici. Jakékoliv požadavky jsou okamžitě vyslyšeny a je nám nabídnuto okamžité a výborné řešení našich požadavků. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi vysokou kvalitu produktů a výborný zákaznický servis.