Tomáš Arnold, spolumajitel restaurace Pastař

S rodinou Lozano Červenka a jejich španělskými oleji pracujeme už od otevření naší restaurace, tedy víc jak dva roky. Používáme oleje odrůdy Arbequina, což je jednodruhový olej vysoké kvality. Jeho chuť je jemná, a přesto hezky výrazná.

Olej používáme ve všech směrech našeho kulinářského umění. Má velice široké spektrum použití a u nás ho můžete ochutnat již na začátku večeře, kdy ho podáváme s naším pečivem na stůl, kde je smíchaný spolu s italskou redukcí balsamica se špetkou soli. Hosté to přímo milují a nemálo z nich odchází z restaurace s lahvičkou tohoto oleje, který si mohli vyzkoušet v jeho originální podobě. Tímto ovšem proces jen začíná.

Olej používáme i k přípravě našich salátů, čerstvých těstovin a nakonec i při finální úpravě některých z našich mas, například telecího. S rodinou Červenkových máme již i nadstandardní vztahy, a to díky jejich osobitému přístupu a rodinné tradici. Jakékoliv požadavky jsou okamžitě vyslyšeny a je nám nabídnuto okamžité a výborné řešení našich požadavků. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi vysokou kvalitu produktů a výborný zákaznický servis.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení