Sušené fíky – 200 g
Detailní popis produktu
Výběrové fíky, odrůdy Pajareros. Fíky jsou vláčné a sladké, jemně obalené v rýžové mouce, aby se k sobě nelepily.
Sušené na slunci!
Jsou výborným a zdravým zdrojem energie. Hodí se výborně k různým druhům sýrů i do sladkých koláčů.
Složení: fíky, rýžová mouka
Sklizeň: září 2025
Spotřebujte do: 06/27
Původ: Malaga, Španělsko
Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Kalorie | 102 kcal |
| Proteiny | 1.10 g |
| Sacharidy | 25.4 g |
| z toho cukry | 18.2 g |
| Vláknina | 9.25 g |
| Tuky | 180 mg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175400571 |
| Charakteristika: | Výběrové sušené fíky odrůdy Pajareros |
| Složení: | Fíky Pajareros, rýžová mouka |
| Minimální trvanlivost do: | 01/27 |
| Obsah: | 200 g |
| Země původu: | Španělsko |
| Skladování: | Uchovávejte v suchém a chladném prostředí |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
Lahodné plátky sušeného bio ananasu.
Jemný nefiltrovaný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. 15 × 500 ml.
Delikátní, chuťově lehce nakyslé zelené olivy bez pecky. Celé balení 6 ks.
3 × 5 l Extra panenského olivového oleje Arbequina – nefiltrovaného
Křehké španělské mandle obalené v cukru. Velké balení: 45× sáček (100 g) v papírové krabici.
6× Kapary nakládané ve vinném octovém nálevu.
8× skleněná karafa s korkovým uzávěrem a korkovou nálevkou, která umožňuje plynulé a přesné dávkování bez kapání. Vhodný pro servírování přímo na stole.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
