Mandle smažené v olivovém oleji – 200 g
Související produkty
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji. Solené!
Pikantní smažené mandle v chilli papričce.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji. Solené! Zvýhodněné balení 45 × 100 g (sáček) v papírové krabici.
Detailní popis produktu
Vynikající španělské mandle smažené v olivovém oleji. Solené!
Minimální trvanlivost: 05/27
Čistá váha: 200 g
Složení: blanšírované mandle, olivový olej, sůl
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 698 kcal |
| Tuky | 53 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 4.85 g |
| Sacharidy | 12.34 g |
| z toho cukry | 3.41 g |
| Bílkoviny | 28 g |
| Sůl | 1.328 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mandle a pistácie |
|---|---|
| EAN: | 8594175400618 |
Křehké španělské mandle obalené v cukru.
Křehké a vláčné mandle. Nová sklizeň!
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Pečlivě vybrané španělské pistácie. NESOLENÉ!
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené. 40 × 100 g
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené. 28 × 200 g
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
