Pistácie – 200 g
Související produkty
Detailní popis produktu
Pečlivě vybrané španělské pistácie. Pražené a solené.
Minimální trvanlivost: 09/26
Čistá váha: 200 g
Složení: pražené pistácie, sůl
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 567 kcal |
| Tuky | 44.82 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5.46 g |
| Sacharidy | 29.38 g |
| z toho cukry | 7.74 g |
| Bílkoviny | 20.95 g |
| Sůl | 1.25 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mandle a pistácie |
|---|---|
| EAN: | 8594175400809 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
