Mango – 200 g
Detailní popis produktu
Žluté jako španělské slunce a sladké jako med – takové je naše sušené mango!
Přírodně usušeno – nesířeno!
Sklizeň: Malaga
Složení: sušené mango
Minimální trvanlivost do: 11/26
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 326 kcal |
| Proteiny | 2.18 g |
| Vláknina | 0.48 g |
| Sacharidy | 78 g |
| Tuky | 3.13 g |
| Sodík | min. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175400595 |
Jemný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. 15 × 500 ml.
15 × 500 ml Extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
Delikátní kapary (poupata) nakládané ve vinném octovém nálevu. Celé balení 12 ks.
Zelené olivy s peckou odrůdy Gordal, také nazývané královské pro jejich znamenitou velikost.
12× Filety divokého lososa nakládané v extra panenském olivovém oleji Picual.
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
