Losos v extra panenském olivovém oleji Picual – 200 g
Související produkty
Detailní popis produktu
Filety z divokého aljašského lososa v extra panenském olivovém oleji Picual, balené ve skle. Růžové barvy, jemné konzistence, příjemné vůně a charakteristické chuti.
— Dokonale vyčištěný, ručně zpracovaný losos nejvyšší jakosti.
— Produkce z chráněného zeměpisného označení.
— Krájený na filety.
— Zbylý olej můžete klidně použít na pečivo, do salátu či jakéhokoliv jiného pokrmu.
— Přirozený zdroj Omega-3 mastných kyselin.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 966/232 |
| Tuky | 15,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 22,2 g |
| Sůl | 0,84 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175400960 |
| Charakteristika: | Filety z divokého lososa z Aljašky, naložené v extra panenském olivovém oleji. Růžové barvy, jemné konzistence a charakteristické chuti. |
| Složení: | Divoký losos z Aljašky, extra panenský olivový olej Picual, sůl |
| Alergen: | RYBA |
| Minimální trvanlivost do: | 12/32 |
| Čistá hmotnost: | 195 g |
| Hmotnost pevného podílu: | 138 g |
| Balení: | Baleno ve skle |
| FAO/ oblasti lovu: | FAO/67 (Pobřežní i otevřené vody severovýchodního Pacifiku, od Aljašky po USA) |
| Skladování: | Skladujte v chladu a suchu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte při teplotě +1°C až+5°C. Spotřebujte do 4 dnů po otevření. |
| Země původu: | Vyrobeno ve Španělsku |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
