Sardinky v extra panenském olivovém oleji – 12 × 195 g
Související produkty
Filety sardinek marinované v extra panenském olivovém oleji Picual.
Detailní popis produktu
Lahodné sardinky v extra panenském olivovém oleji Picual, které jsou vybírány podle velikosti, ručně čištěny a pečlivě ukládány do sklenice. Následně jsou zalévány extra panenským olivovým olejem, který dodává jemnost, aniž by potlačil přirozenou chuť ryby. Zbylý olej můžete klidně použít do salátu či jakéhokoliv jiného pokrmu.
- Čisté mořské vůně, s jemnými ovocnými tóny extra panenského olivového oleje
- Celé sardinky, čisté a pečlivě upravené
- Produkce z chráněného zeměpisného označení
- Zbylý olej použijte na pečivo, do salátu či jakéhokoliv jiného pokrmu
- Přrozený zdroj Omega-3 mastných kyselin
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 733/180 |
| Tuky | 10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g |
| Omega 3 (EPA + OHA) | 0.31 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0.86 g |
| Bílkoviny | 24 g |
| Sůl | 0.43 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175401202 |
| Charakteristika: | Sardinky (3–4 kusy) v extra panenském olivovém oleji, balené ve skle. Mají typickou barvu (světle až tmavě odstíněnou), pevnou a šťavnatou konzistenci, příjemnou intenzivní a charakteristickou vůni a typickou chuť. |
| Složení: | Sardinky, extra panenský olivový olej Picual, sůl |
| Alergen: | RYBA |
| Minimální trvanlivost do: | 02/31 |
| Čistá hmotnost: | 12 x 195 g |
| Hmotnost pevného podílu: | 12 x 138 g |
| Balení: | Baleno ve skle |
| FAO / oblast rybolovu: | FAO/34 (Středovýchodní Atlantik) |
| Skladování: | Skladujte v chladu a suchu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte při teplotě +1°C až+5°C. Spotřebujte do 4 dnů po otevření. |
| Země původu: | Vyrobeno ve Španělsku |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
Lahodné filety Makrely v extra panenském olivovém oleji Picual.
Filety divokého lososa nakládané v extra panenském olivovém oleji Picual.
Filety tuňáka marinované v extra panenském olivovém oleji Picual.
Filety z ančoviček z Kantaberského moře, naložené v extra panenském olivovém oleji Picual. Výrazné a delikátní.
12× delikátní, chuťově lehce nakyslé zelené olivy odrůdy Hojiblanca bez pecky.
Delikátní kapary (poupata) nakládané ve vinném octovém nálevu. Celé balení 12 ks.
Lahodné plátky sušeného bio ananasu.
15 × 500 ml Extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
