Tuňák v extra panenském olivovém oleji – 12 × 200 g
Související produkty
Filety tuňáka marinované v extra panenském olivovém oleji Picual.
Detailní popis produktu
Ručně zpracované filety z tuňáka v extra panenském olivovém oleji odrůdy Picual, balené ve skle. Vyznačují se světle růžovou barvou a jemnou chutí, kterou dokonale podtrhuje kvalitní olivový olej. Ten můžete využít nejen jako součást produktu, ale i samostatně – skvěle se hodí na pečivo, do salátů i dalších pokrmů.
— Dokonale vyčištěné, ručně zpracované filety tuňáka nejvyšší jakosti.
— Produkce z chráněného zeměpisného označení.
— Zbylý olej můžete klidně použít na pečivo, do salátu či jakéhokoliv jiného pokrmu
— Přirozený zdroj Omega-3 mastných kyselin
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 1617.72/390.64 |
| Tuky | 34 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7.15 g |
| Sacharidy | 1.33 g |
| z toho cukry | <1.25 g |
| Vláknina | 0.86 g |
| Bílkoviny | 19.83 g |
| Sůl | 1.2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ryby v Extra panenském olivovém oleji |
|---|---|
| EAN: | 8594175401196 |
| Charakteristika: | Celé filety tuňáka v extra panenském olivovém oleji Picual, světle růžové barvy a jemné konzistence. |
| Složení: | Tuňák světlý (Thunnus albacares), extra panenský olivový olej Picual, sůl |
| Minimální trvanlivost do: | 02/31 |
| Alergen: | RYBA |
| Čistá hmotnost: | 12 x 200 g |
| Hmotnost pevného podílu: | 12 x 138 g |
| Balení: | Baleno ve skle |
| FAO / oblast rybolovu: | FAO/71 (Středozápadní Tichý oceán) |
| Skladování: | Skladujte v chladu a suchu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte při teplotě +1°C až+5°C. Spotřebujte do 4 dnů po otevření. |
| Země původu: | Vyrobeno ve Španělsku |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
12× Filety divokého lososa nakládané v extra panenském olivovém oleji Picual.
Lahodné filety z Makrely v extra panenském olivovém oleji Picual za zvýhodněnou cenu.
Celé balení Sardinek v extra panenském olivovém oleji Picual za zvýhodněnou cenu.
Rybí mix: Tuňák, sardinky, makrela, losos Celkem 12 ks ( 3× tuňák, 3× makrela, 3× sardinky a 3× losos) ve sklenici.
Delikátní kapary (poupata) nakládané ve vinném octovém nálevu. Celé balení 12 ks.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
