3 × 5 l Extra panenský olivový olej Arbequina
Související produkty
3 × 5 l Extra panenského olivového oleje Arbequina – nefiltrovaného
3 × 5 l jemného oleje s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. V praktickém Bag-in-Box balení s kohoutkem.
3 × 5 l jemného oleje s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. V praktickém Bag-in-Box balení s kohoutkem.
Detailní popis produktu
Arbequina je odrůda ovocné, jemně nasládlé chuti, jejíž použití je spíše ve studené kuchyni. Její plody jsou malé, ale obsahují velké množství oleje. Z tohoto důvodu se tato odrůda využívá hlavně na výrobu olivového oleje, ale malá část sklizně se používá i na nakládané olivy, které najdete v naší nabídce.
Její lahodná chuť se dobře kombinuje s rajčaty, vejci, rybími pokrmy nebo jen tak jednoduše s pečivem.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 3404kJ/828 kcal |
| Tuky | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0 g |
Nevíte si rady s výběrem?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 18594175400318 |
| Charakteristika: | Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy. Lisovaný za studena. |
| Sklizeň: | 2025/2026 |
| Minimální trvanlivost do: | 12/27 |
| Objem: | 3 x 5l |
| Acidita: | 0,13% |
| Index peroxidy (mEqO2/kg): | 14,8 |
| K270 (Ext. Esp.:E1cm, 1%): | 0,14 |
| Polyfenoly: | 265 mg/kg |
| Balení: | 3 x Plechové balení se systémem nalévacího a odvzdušňovacího ventilu pro pohodlné a plynulé přelévání |
| Země původu: | Španělsko (provincie Jaén) |
| Skladování: | Chraňte před přímým slunečním světlem a vysokými teplotami. Uchovávejte v temnu a suchu do 20°C. Při skladování do +7°C se může olivový olej zkalit. Olej se po umístění do teplejšího prostředí opět stane čirým. |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
3 × 5 l Extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
3 × 5 l Extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
3 × 5l balení extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením. V praktickém Bag-in-Box balení s kohoutkem.
Křehké španělské mandle obalené v cukru. Velké balení: 45× sáček (100 g) v papírové krabici.

