Rybí mix: Tuňák, Sardinky, Losos, Makrela a Ančovičky
Související produkty
Detailní popis produktu
Oblíbený rybí mix nyní i s Ančovičkami!
Všechny ryby jsou naložené v našem extra panenském olivovém oleji, který můžete využít pro další vaření nebo třeba do salátů a těstovin. Co víc, ryby jsou skvělým zdrojem omega-3 mastných kyselin, které mimo jiné pozitivně působí na naši náladu. Zkrátka odměna pro mozek i tělo!

Sardinky v extra panenském olivovém oleji Picual – 195 g
Lahodné sardinky v extra panenském olivovém oleji Picual, které jsou vybírány podle velikosti, ručně čištěny a pečlivě ukládány do sklenice. Následně jsou zalévány extra panenským olivovým olejem, který dodává jemnost, aniž by potlačil přirozenou chuť ryby. Zbylý olej můžete klidně použít do salátu či jakéhokoliv jiného pokrmu.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 733/180 |
| Tuky | 10 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2 g |
| Omega 3 (EPA + OHA) | 0.31 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0.86 g |
| Bílkoviny | 24 g |
| Sůl | 0.43 g |

Tuňák v extra panenském olivovém oleji Picual – 200 g
Ručně zpracované filety z tuňáka v extra panenském olivovém oleji odrůdy Picual, balené ve skle. Vyznačují se světle růžovou barvou a jemnou chutí, kterou dokonale podtrhuje kvalitní olivový olej.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 1617.72/390.64 |
| Tuky | 34 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7.15 g |
| Sacharidy | 1.33 g |
| z toho cukry | <1.25 g |
| Vláknina | 0.86 g |
| Bílkoviny | 19.83 g |
| Sůl | 1.2 g |

Filety z divokého aljašského lososa – 200 g
Filety z divokého aljašského lososa v extra panenském olivovém oleji Picual, balené ve skle. Růžové barvy, jemné konzistence, příjemné vůně a charakteristické chuti.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 966/232 |
| Tuky | 15,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 22,2 g |
| Sůl | 0,84 g |

Makrela v extra panenském olivovém oleji – 195 g
Čisté filety z makrely nakládané v extra panenském olivovém oleji odrůdy Picual. Makrela je velmi výživná modrá ryba, měkké konzistence, příjemné vůně a jedinečné intenzivní chuti. Dokonale vyčištěná, ručně zpracovaná makrela nejvyšší jakosti. Produkce z chráněného zeměpisného označení.
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 826/197 |
| Tuky | 11 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1.8 g |
| z toho nenasycené mastné kyseliny | 9.2 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 25 g |
| Vitamín D | 3,9µg (78% NRV/VRN) |
| EPA + DHA | 1.2 G |
| Sůl | 1.2 g |

Filety z ančoviček v extra panenském olivovém oleji – 100 g
Vybrané ančovičky z Kantaberského moře, známé svou jemností, plnou chutí a máslovou texturou.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 941 kJ/ 225 kcal |
| Tuky | 13 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 1,1 g |
| z toho cukry | 0,1 g |
| Bílkoviny | 25,9 g |
| Sůl | 9,5 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
