Mango – 500 g
Detailní popis produktu
Žluté jako španělské slunce a sladké jako med – takové je naše sušené mango!
Přírodně usušeno – nesířeno!
Sklizeň: Malaga
Složení: sušené mango
Minimální trvanlivost do: 07/26
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 326 kcal |
| Proteiny | 2.18 g |
| Vláknina | 0.48 g |
| Sacharidy | 78 g |
| Tuky | 3.13 g |
| Sodík | min. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| EAN: | 8594175400670 |
Kapary nakládané ve vinném octovém nálevu.
Vynikající sušené bio borůvky/brusinky.
3 × 5 l jemného oleje s ovocným aromatem a příchutí po mandlích.
3 × 5 l Extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
12× delikátní, chuťově lehce nakyslé zelené olivy odrůdy Hojiblanca bez pecky.
Hrozny odrůdy Moscatel, vzduch a slunce jsou jedinými přísadami těchto výtečných rozinek. Sklizeň 2024!
Vynikající a rychlý aperitiv. Pinkantní! Gastro balení ve skle.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
