Arbequina/Picual 2 × 2 l – Extra panenský olivový olej
Související produkty
Jemný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích. 6 × 2l balení v plechových kanystrech.
6 × 2 l Extra panenského olivového oleje Arbequina – nefiltrovaného
6 × 2l balení extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
6 × 2l balení extra panenského olivového oleje Picual. Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
Detailní popis produktu
Nakombinujte si druh olivového oleje dle vašeho přání Arbequina/Picual – filtrovaný/nefiltrovaný.
Nabídka je určena pro čtyři litry extra panenského olivového oleje.
Pro objednání je nutné vybrat kombinaci olejů v nabídce u produktu.
Arbequina
Arbequina je odrůda ovocné, jemně nasládlé chuti, jejíž použití je spíše ve studené kuchyni. Její plody jsou malé, ale obsahují velké množství oleje.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 3404kJ/828 kcal |
| Tuky | 92 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0 g |
Picual
Picual je odrůda velice intenzivní a aromatická, která exceluje jak v teplé, tak studené kuchyni. Její jemná nahořklost značí vysoký obsah antioxidačních polyfenolů a je přirozeným ukazatelem kvality.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 3378 kJ/822 kcal |
| Tuky | 91,3 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,9 g |
| Sacharidy | 0 g |
Nevíte si rady s výběrem?
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Všechny produkty |
|---|---|
| Odrůda: | Picual / Arbequina |
| Charakteristika: | Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv pouze mechanickými postupy. Lisovaný za studena. |
| Sklizeň: | 2025/2026 |
| Minimální trvanlivost do: | 12/27 |
| Objem: | 2l / 2l |
| Balení: | Plechové balení s výsuvným ventilem, který po vytažení umožňuje plynulé a čisté přelévání |
| Acidita: | 0,15 % Picual / 0,13 % Arbequina |
| Index peroxidy (mEqO2/kg): | 3,9 Picual / 14,8 Arbequina |
| K270 (Ext. Esp.:E1cm, 1%): | 0,11 Picual / 0,14 Arbequina |
| Polyfenoly: | 456 mg/kg Picual / 265 mg/kg Arbequina |
| Země původu: | Španělsko (provincie Jaén) |
| Skladování: | Chraňte před přímým slunečním světlem a vysokými teplotami. Uchovávejte v temnu a suchu do 20°C. Při skladování do +7°C se může olivový olej zkalit. Olej se po umístění do teplejšího prostředí opět stane čirým. |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o., Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
Jemný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích.
Jemný olej s ovocným aromatem a příchutí po mandlích.
Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
Silný, aromatický olej s pronikavým zakončením.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

