Losos a tuňák – duo o 10 % levněji
Související produkty
Detailní popis produktu
Ručně zpracované filety z divokých ryb v extra panenském olivovém oleji Picual. Jemnou chuť ryb krásně doplňuje extra panenský olivový olej, který můžete použít rovnou na pečivo, do salátu či jakéhokoliv jiného pokrmu.
Výborná možnost, jak konzumovat více ryb a dopřát tělu zdraví prospěšné Omega-3 mastné kyseliny. Produkce z chráněného zeměpisného označení.
Losos v extra panenském olivovém oleji Picual – 195 g
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 966/232 |
| Tuky | 15,9 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,4 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Bílkoviny | 22,2 g |
| Sůl | 0,84 g |
Tuňák v extra panenském olivovém oleji Picual, 200 g
Nutriční hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | Kj/Kcal 1617.72/390.64 |
| Tuky | 34 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7.15 g |
| Sacharidy | 1.33 g |
| z toho cukry | <1.25 g |
| Vláknina | 0.86 g |
| Bílkoviny | 19.83 g |
| Sůl | 1.2 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ryby v Extra panenském olivovém oleji |
|---|---|
| EAN: | 8594175401219 |
| Charakteristika: | Filety z divokého lososa z Aljašky, naložené v extra panenském olivovém oleji. Růžové barvy, jemné konzistence a charakteristické chuti. |
| Složení: | Divoký losos z Aljašky, extra panenský olivový olej Picual, sůl |
| Minimální trvanlivost do: | 12/32 |
| Alergen: | RYBA |
| Čistá hmotnost: | 195 g |
| Hmotnost pevného podílu: | 138 g |
| Balení: | Baleno ve skle |
| FAO / oblast rybolovu: | FAO/67 (Pobřežní i otevřené vody severovýchodního Pacifiku, od Aljašky po USA) |
| Skladování: | Skladujte v chladu a suchu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte při teplotě +1°C až+5°C. Spotřebujte do 4 dnů po otevření. |
| Země původu: | Vyrobeno ve Španělsku |
| Dovozce: | Barcelo Manufacture s.r.o. , Na Sedmerkách 350, 252 68 Středokluky, IČ: 26728168, DIČ: CZ26728168 |
5,0
23 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
JV
Jan Verner
Nadmíru spokojen, ostatně jako obvykle.
5
GK
Gabriela Kušnírová
Spokojenost
5
S
Soňa
Moje první objednávka, vše výtečné
Rychlost a způsob dodání, nejvíce ale chuť produktů.
Budu znovu určitě objednávat
5
H
Hana P
Krásne kúsky rybky, skvelý olej, balené v skle, perfektné!
Vždy som preferovala tuniaka vo vlastnej šťave, ale tieto výrobky ma konvertovali na ryby v oleji:D
Veľká spokojnosť, ďakujem.
5
EP
Eva Půtová
zatím jsem použila tuňáka je výborný, losos bude jistě stejný. Děkuji
5
RB
Růžena Bílková
Vynikající!!!
5
JM
Jitka Malurová
Super dvojice produktů. Tuňáka mám ráda převážně ve vlastní štávě, ale v kombinaci s vaším olejem je to pecka a losos mňamka.
5
LG
Lenka Gardoňová
Ryby můžu v každé podobě a tyto jsou velmi dobré, jemné a olivový olej jim velmi sluší
5
SK
Sofia Kislingerová
Vynikající!
5
MB
Monica Bubna-Litic
...jsem hlavně hodně spokojená s vámi i všemi vašimi produkty, nad vaše olivy do Martini dry není!
5
KK
Karel Kulhánek
Za me vede tunak, ale obe ryby jsou kvalitni a v kvalitnim olivovem oleji.
Pouzivam jako poctivy zaklad napr pro zdravy obedovy salat.
5
PM
Pavel Miška
Výborná chuťovka.
5
M
Meg
Vyborne.
5
IF
Iveta Faltusová
Šmakózní
5
ŽJ
Žaneta Jankulárová
Vynikající.
5
VA
Věra Antropiusová
Výborná chuť, objednávám znovu. Doporučujeme !!!!
5
FS
Filip Sommer
skvělá chuť, skvělé složení, jsou to divoké ryby a navíc jsou ponořeny v olivovém za studena lisovaném oleji - nenapadá mě, jak to udělat lépe..!
5
JD
Jan Drmla
Skvělý produkt z kvalitních surovin.
5
DT
Daniela Tomášková
Velmi
5
IK
Iveta Krčmová
Skvělé, nic tak dobrého jsem dlouho nejedla..
Ovládací prvky výpisu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
